Публічна Оферта

Благодійна ініціатива «Kind Hamper», розташована на доменному імені https://kindhamper.com.ua, діє як Приватний Підприємець Горюнов С.В. з юридичною адресою: м.Кіровоград, вул. Волкова, 26, в особі Горюнова С.В., діючого на підставі свідоцтва про реєстрацію, іменоване надалі «Ініціатор», публікує Публічну оферту про продаж Товару дистанційним способом.

1 ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
1.1 Публічна оферта (далі — «Оферта») — публічна пропозиція Ініціатора, адресована невизначеному колу осіб, щодо укладення з Продавцем договору купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі — «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.
1.2 Замовлення Товару на сайті Ініціативи — позиції, зазначені Покупцем з асортименту Товару, запропонованого до продажу, при оформленні заявки на придбання Товару на сайті Ініціативи або через Оператора.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Замовлення Покупцем Товару, розміщеного на сайті Ініціативи означає, що Покупець згоден з усіма умовами цієї Оферти.
2.2. Адміністрація сайту Ініціативи має право вносити зміни в Оферту без повідомлення Покупця.
2.3. Строк дії Оферти не обмежений, якщо інше не зазначено на сайті Ініціативи.
2.4. Продавець надає Покупцеві повну і достовірну інформацію про товар, включаючи інформацію про основні споживчі властивості Товару, місце виготовлення Товару на сайті Ініціативи.
3. ЦІНА ТОВАРУ
3.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті Ініціативи.
3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.
3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується протягом 3-х днів проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.
3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.
3.5. Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.
3.6. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Ініціативи або повідомляє Покупцеві при оформленні замовлення Оператором.
3.7. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.
3.8. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Ініціативи в розділі Кошик.
4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Оператора по телефону +380-99-406-08-07 або через сервіс сайту Ініціативи https://kindhamper.com.ua
4.2. При реєстрації на сайті Ініціативи Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:
4.2.1. Прізвище, Ім'я покупця;
4.2.2. Адреса електронної пошти;
4.2.3. Контактный телефон.
4.3. Якщо Продавцю необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за обраний Покупцем Товар.
4.4. При оформленні Замовлення через Оператора (п. 4.1. цієї Оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. цієї Оферти.
4.5. Ухвалення Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних в реєстраційну форму на сайті Ініціативи або при оформленні Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця. Затвердевши Замовлення обраного Товару, Покупець надає Оператору необхідну інформацію відповідно до порядку, зазначеного в п. 4.2. цієї Оферти.
4.6. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні Замовлення.
4.7. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.
4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем і Покупцем вважається укладеним з моменту оплати замовлення Покупцем.
5. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ
5.1. Продавець надає Покупцеві послуги з доставки Товару шляхом вказаним на сайті Ініціативи.
5.2. Якщо Договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі — Договір) укладено з умовою про доставку Товару Покупцеві, Продавець зобов'язаний протягом 14 днів (тільки робочі дні) доставити Товар за одресою по м. Києву або до складу «Нової Пошти».
5.3. Місто і відділення «Нової Пошти» Покупець вказує при оформленні Замовлення на придбання Товару.
5.4. Термін доставки Товару Покупцеві складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки.
6. РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

Продавець:

Приватний Підприємець ГОРЮНОВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
+380994060807

Уважно ознайомтеся з текстом публічної оферти, і якщо Ви не згодні з будь-яким пунктом оферти, Ви маєте право відмовитися від покупки Товарів, що надаються Продавцем, і не вчиняти дій, вказаний в п. 2.1. цієї Оферти.


Про ініціативу
Made on
Tilda